Jaké si pořídit kadeřnické potřeby?

Správná péče o vlasy je záležitostí vlasové kosmetiky, ale také špičkových kadeřnických potřeb. Pokud uvažujete nad tím, jaké produkty z této oblasti by Vám doma neměly chybět, máme pro Vás několik tipů.

VK4

 

Investujte do profesionálních kadeřnických potřeb

Profesionální péče o vlasy už není pouze záležitostí kadeřnických salonů, ale takovou pozornost můžete svým vlasům věnovat i doma. Představme si proto některé kadeřnické potřeby, jež by měly mít ve Vaší koupelně trvalé místo.

  • Pochopitelně se neobejdete bez kadeřnických nůžek. Ty si lze pořídit nejen ve variantách pro praváky či leváky, ale k dispozici máte rovněž efilační kadeřnické nůžky, jež využijete při prostřihávání vlasů. Stačí si tedy prohlédnout přehled kadeřnických nůžek a zvolit si ty nejvhodnější.
  • Ať už chcete mít hladký účes nebo lokny a vlny, žehličky na vlasy jsou přesně tím pravým. Pomohou Vám totiž s rovnáním i natáčením vlasů, čehož navíc dosáhnete velice snadno. Měníte-li tedy často styl, pořiďte si žehličku na vlasy.
  • Perfektní zvlnění ovšem přináší rovněž kulma na vlasy. V současné době lze volit mezi klasickými a kónickými kulmami na vlasy, ale zajímavou alternativu představuje též kulmofén, jenž může vlasy nejprve vysušit a následně zvlnit.
  • Pro dokonalé vysušení vlasů samozřejmě můžete použít i profesionální fén na vlasy. Pamatujete ovšem na to, že před samotným použitím fénu byste měla vlasy nejprve krátce vysušit ručníkem.

Vlasy-kosmetika.cz – vše pro účinnou péči o vlasy

Internetový obchod Vlasy-kosmetika.cz Vám přináší všechny výše zmíněné a další kadeřnické potřeby, a to včetně výrobků určených spíše pro muže jako např. strojek na vlasy. V naší nabídce ovšem naleznete také pestrý sortiment vlasové kosmetiky i speciálních přípravků pro regeneraci a péči o vlasy.

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55