Pozor na některé kadeřnické potřeby, mohou poškodit vlasy!

Poškozené vlasy nevypadají nijak pěkně, o tom snad žádnou ženu přesvědčovat nemusíme. Jaké jsou příčiny? Těch může být pochopitelně celá řada. Jednou z nich je např. časté používání kadeřnických potřeb pracujících na bázi horkého vzduchu!

VK4

Kadeřnické potřeby a horký vzduch

Chcete-li mít pěkně vypadající účes, potřebujete vhodnou kosmetiku pro péči o vlasy. Jenže to není jediná podmínka. Dále je třeba vůči vlasům jistá ohleduplnost. Pokud je budete neustále zatěžovat, určitě se to dříve či později projeví na jejich zdraví. Rozhodně byste tedy např. neměla chodit do postele s mokrými vlasy, nicméně ani fénování nemusí být vždy vhodné.

Pokud již vlasy takto sušíte, je dobré do nich nanést krém či pěnu a následně nepoužívat příliš horký vzduch, což má negativní vliv na jejich pružnost a lesk. Chce to navíc nejen kvalitní fén na vlasy, ale ještě lepší je používat výrobky s ionizací, které ve vlasech udrží vodu.

To se ovšem týká také dalších kadeřnických potřeb. Má-li u Vás v koupelně stálé místo žehlička, kulma na vlasy anebo kulmofén, opět Vám doporučujeme přístroje s ionizací, před jejichž použitím by navíc měly být vlasy suché a čisté. To je rovněž velmi důležité.

Další kroky ke správné péči o vlasy

Už jsme zmínili vlasovou kosmetiku, kterou kupříkladu seženete v e-shopu Vlasy-kosmetika.cz, můžete toho ale pro svůj účes pochopitelně udělat mnohem více. Určitě byste se měla vyhýbat stresu, můžete změnit životosprávu anebo vlasy často nevystavovat UV záření. Zkrátka všechno jde, když se chce…

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55