Jaké spodní prádlo máme na mužích nejraději?

Odpověď na výše položenou otázku by mohla znít i takto – ženy si na svých protějšcích cení především čistého spodního prádla bez děr. Ale to by bylo příliš snadné. Roli samozřejmě hraje i konkrétní střih.

Pánové se na ženy ve spodním prádle dívají rádi. Je to pro ně inspirativní a vzrušující, často ještě více než nahota. Ženy jsou na tom stejně, i v nich se při pohledu na muže ve vhodně zvoleném spodním prádle probouzí představivost. V případě některých střihů se dokonce v předstihu dozví, na co se mohou těšit. Proto by se měli pánové při výběru více snažit.

Sortiment pánského spodního prádla je poměrně pestrý. Dost možná je ještě o něco širší než nabídka střihů dámského prádla. Přesto tvoří naprostou většinu prodejů boxerky, trenýrky a slipy. Ostatní střihy si pánové pořizují spíše okrajově, a navíc si v nich nelibují ani ženy. Pravděpodobnost, že muž zaboduje v tangách či jocksech, je poměrně malá.

Dámy mají boxerky nejraději na mužích s pořádnou muskulaturou. Trenýrky považují za symbol pohodlí. Slipy pak spíše za přežitek minulé éry, ale v případě stylového designu jsou ochotny je akceptovat.

Co se týče konkrétních značek, v centru pozornosti jsou ikonické brandy jako CK a Diesel. Zároveň roste zájem o české spodní prádlo – především o Styx trenky.

Názory ženského publika potvrdily mnohé průzkumy. Například ten, který pro The International Lingerie Salon (pařížský veletrh prádla) zpracovala renomovaná mezinárodní agentura Kantar Worldpanel. Z výsledků ankety jasně vyplynulo, že dvaačtyřicet procent žen považuje pánské spodní prádlo za důležitý faktor v rámci milostné předehry.

Pro šedesát procent mužů je nákup spodního prádla samozřejmostí a sedmdesát sedm procent tak činí průměrně dvakrát za rok. Více než polovina přitom nosí boxerky nebo trenky. Pětačtyřicet procent preferuje slipy a tanga pouze čtyři procenta. Pro šest procent mužů je výběr spodního prádla ruskou ruletou a nosí to, co mají právě po ruce.

Co dodat závěrem? Chcete-li svému partnerovi i sobě udělat radost, pořiďte mu značkové boxerky nebo trenýrky. Levné spodní prádlo najdete v Trenýrkárně na www.trenyrkarna.cz.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55