Vybíráme hodinky I. – Luxusní dámské hodinky


Ženy jsou rády obdivovány. Rády ladí své oblečení s doplňky a záleží jim na detailech. Díky těmto zdánlivým maličkostem totiž mohou vyjádřit to, jaké jsou, aniž by řekly jediné slovo. Bez nadsázky lze říci, že výběr hodinek pro ženu, je alchymie a rozhodně by se neměl podcenit.

Screenshot - 13.9.2014 , 14_59_34

Ať už ženě kupujete hodinky jako dárek, nebo si je kupuje sama pro radost, pro běžné nošení nebo z praktických důvodů, vždy musí splňovat určitá méně či více důležitá kritéria. Mezi zdánlivě nedůležité kritérium patří vzhled, ten je však v případě dámských hodinek velice subjektivní, leč rozhodující.

U mužů platí, že výběr hodinek závisí na příležitosti, které se hodlají účastnit. Rady jak vybrat kvalitní pánské hodinky, naleznete v naší poradně. U žen pečlivý výběr časomíry platí dvojnásob. Významné společenské události vyžadují decentní dress code, a tak i hodinky k šatům by měly splňovat určité požadavky. Zcela nevhodné jsou výrazné předimenzované kousky, které působí kýčovitě. Ideální je volit hodinky připomínající jemně zdobený náramek. Z modelové řady „Dress“, konkrétně Boccia Titanium 3132-04 jsou ideálním doplňkem pro takovou příležitost.

Screenshot - 13.9.2014 , 14_59_40

Hodinkový průmysl jde ruku v ruce s trendy, které v módě udávají špičkoví návrháři a dámské hodinky Boccia jsou toho důkazem. Smyslnou eleganci, která se hodí pro běžné nošení i do společnosti, představují hodinky Boccia Titanium 3238-01. Eleganci jim dodává kožený řemínek s elegantní sponou a ciferníkem, jehož vnitřní část má perleťový podklad.

V posledních letech se do popředí namísto žlutého zlata dostává růžové, bílé nebo červené. Specificky upravené titanové dámské hodinky Boccia Titanium 3230-03 díky ozdobné lunetě s okrasnými skleněnými kamínky a vrstvou růžového zlata ideálním doplňkem na něžné zápěstí každé ženy.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55