Přebalování miminka. Jak na to?

Pro zkušené rodiče není přebalování potomka ničím složitým. Jinak tomu ovšem je u nastávajících maminek a tatínků, kteří se vše musí teprve naučit. Proto jsme si zde připravili několik tipů pro „začátečníky“.

Ondalek2

Přebalovací pulty a komody

Přebalování musí být maximálně pohodlné jak pro miminko, tak pro rodiče. Proto je nutné hned na počátku určit místo, kde budete tuto činnost provádět. Perfektním řešením se mohou stát přebalovací pulty, které by samozřejmě měly být dostatečně prostorné, ale rovněž bezpečné a vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů.

Náš tip: prohlédněte si přebalovací pulty v e-shopu Ondalek.cz a ihned si můžete nějaký vybrat i objednat.

Zajímavou variantu představují také přebalovací komody. Zatímco pult Vám bude v určitém věku miminka zřejmě na nic, případně si jej budete moci ponechat pro dalšího potomka, u přebalovacích komod to samé nehrozí. Pult z nich lze totiž jednoduše odejmout a máte klasickou komodu, kterou budete moci používat i v dalších letech.

Náš tip: zaujala Vás tato varianta? V tom případě si jednoduše pořiďte přebalovací komodu přesně dle svých představ.

Papírové a látkové pleny

Správný výběr plenky Vám ušetří čas při přebalování, zejména však budete mít jistotu, že má miminko pohodlí. Dnes jsou na trhu papírové neboli jednorázové pleny a látkové pleny. V obou těchto oblastech lze narazit na výrobky lepší a horší. Většinou ovšem již brzy poznáte, které plenky vašemu potomku vyhovují, a které nikoli. My v redakci doporučujeme  pro nejmenší Dada plenky 1.

Náš tip: přečtěte si pravidla správného přebalování a okamžitě budete vědět, co dělat, a čeho se naopak vyvarovat.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55