Šicí stroje Brother nabízí ženám mnoho možností, jak si zútulnit domov

Jestliže jste milovnicí ručních prací, vyšívání, šití, pletení či háčkování, jistě se zajímáte o novinky na poli těchto hobby. I když nejste přímo technický typ, šicí stroje umožňují bez velké námahy vytvořit krásné dekorace na potahy polštářů, ubrusy, závěsy, podsedáky, přehozy či jiný bytový textil.

Stačí vybrat si šicí stroj, který se vám bude líbit, bude umět vše, co potřebujete a s chutí si můžete domov vyzdobit dle své fantazie.

Moderní a snadné šicí stroje Brother

Špičkou mezi výrobci šicích strojů je společnost Brother. Jejich výrobky, mezi něž se řadí i řezací plotry, vyšívací stroje a další, se řadí mezi kvalitní domácí pomocníky žen v mnoha zemích světa.

Hezkým příkladem je kupříkladu šicí stroj Brother Innov-Is 35. Jde o jednojehlový, kompaktní elektronický stroj nové generace, který se hodí jak pro začínající švadlenky, tak pro ty, které už mají za sebou nějaké zkušenosti. Jeho přednostmi jsou jednoduchost i široká škála možností, které nabízí.

Při práci je tichý a to přesto, že je dostatečně silný a průrazný i při zpracování těžších materiálů. Jednoduchá obsluha, hezký design, do detailu propracovaná nabídka, která zahrnuje např. 70 praktických i ozdobných stehů, 7 typů knoflíkových dírek šitých na velikost knoflíku, navlékač nití, který nabízí jen stroje Brother, potěší každou ženu. Stehy lze volit přímo otáčením voličem s okamžitým účinkem. Přehledně vše sledujete na displeji.

Toto je jen malý výčet z toho, co Innov-IS 35 umí.

Využijte zajímavé akce

Společnost Brother pro všechny zájemce nabízí i zajímavé slevy, akce měsíce. Zároveň na stroje nabízí prodlouženou záruční dobu nebo možnost dokoupení mnohého užitečné příslušenství.

Navštivte její internetové stránky a prohlédněte si kompletní nabídku šicích strojů a dalších pomocníků pro ruční práce. Budete nadšeni, co vše dokážou zhotovit, s čím vám pomohou a jak široké uplatnění u vás doma najdou.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...