Dáváte přednost venkovu, nebo naopak ruchu města?

I vy jistě chcete pro svou rodinu to nejlepší, a to hlavně z hlediska bydlení. A zatímco vy možná můžete udělat několik kompromisů, u svých dětí to není dobrá volba, a tak je vhodné vybírat takové místo pro život, které pro ně bude dokonalé. A když už dojde na výběr konkrétních lokalit, někdo preferuje venkov, a druhý naopak město. A tím největším u nás je samozřejmě Praha, o které již dávno neplatí, že je plná smogu, betonu a nevzhledných domů a bytů. Ostatně o tom mohou přesvědčit třeba byty Malý Háj, které jsou oblíbenou možností těch rodin, které hledají kombinaci klidného místa, dobré dostupnosti a moderního životního stylu.

full_ie8_0

Skvělá dostupnost škol, ale i zábavy

Nejčastějším argumentem těch, kteří preferují malé města a vesnice je dostatek zeleně. Na druhou stranu sami připouštějí, že to může být vykoupeno celkovou nedostupností lokality, složitým cestováním, a minimem možností trávení volného času. A pokud bychom měli opět srovnat právě s Prahou, tak jeden z nejvyhledávanějších komplexů, a to Kaskády Barrandov, dokáže splnit požadavky i z hlediska zeleně. Rázem tak mnohé rodiny začnou uvažovat jinak, a mohou změnit svůj pohled na věc, jelikož hlavní město nemusí být pouze rušné centrum, ale opravdu může nabídnout i příjemnou zeleň, čerstvý čistý vzduch, a celkově příjemné prostředí.

Vaše děti to ocení

A proč tedy opustit tolik preferovanou vesnici, a využít právě Prahu? To by vám za pár let mohli řříci třeba vaše děti, které tak budou mít na výběr z mnoha kvalitních škol, budou mít na výběr mnoho kroužků a sportovních aktivit, a stejně tak ocení také dostupnost různých forem zábavy. Ostatně sami si můžete porovnat například malý vesnický dům a nový byt Harfa Park z tohoto ohledu. A co až děti vyrostou ještě více? Možná budou rádi, že žijí na místě s nejmenší nezaměstnaností a nejvyššími průměrnými platy.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55