Chystáte rodinnou oslavu nebo jdete na karneval? Nesmí vám chybět trefná maska.

Celoročně přichází spousta rodinných i společenských akcí, kdy přemýšlíme, jak bychom celou oslavu nebo sraz zpříjemnili, ozvláštnili. Hledám příhodné oblečení, doplňky a mnohdy oblečení, jež bude výstřední a nevšední.

Ideální je mít doma masky. Plně postačí, když ve skříni schováváme 2 – 3 masky na obličej, které jsou použitelné na mnoho způsobů, stačí obléknout k nim odlišné kalhoty, košili nebo triko. Rozhodně je z čeho vybírat, a to jak pro ženy, tak muže i děti. Takže hurá na stránky ptakoviny.com a zvolte si kostým či masku dle svých představ.6334_l

Chcete být okouzlující či tajemná, nebo budit strach a hrůzu?

Kostýmy na maškarní, ale ne jen na ty, mohou mít mnohé podoby. Ženami velmi oblíbené jsou masky na obličej, které zakryjí oči a část tváře. I když není na první pohled jasné, kdo se za maskou skrývá, dáma může dávat na odiv své krásné oči, ústa, účes i doplňky. Žádané jsou škrabošky zkrášlené peříčky, zdobené perletí, ozdobnými kamínky, síťovinami a mnohým jiným. Ať už máte rády červenou, fialovou, černou či bílou, najdete to pravé pro vás. Vybírejte i s ohledem na to, jaké šaty si chcete k masce obléknout.5143_l

Blíží se Halloween, a proto ptákoviny Praha přináší i masky s touto tematikou. Může se z vás stát nepřehlédnutelná zombie, která přestože bude přitažlivá, zároveň bude budit respekt a strach. Nezapomeňte na barvy na obličej, které můžete použít i na dotvoření pomyslných zranění, modřin nebo pavučin a stínů nejen na obličeji, ale i na krku a dalších částech těla.

Muži si rádi hrají, věnujte jim masku jako dárek6130_l

Co si budeme povídat, pánové v sobě mnohdy skrývají hravého kluka, který je nadšen, dostane-li dárek, který ho pobaví a s nímž se bude pyšnit ve společnosti dalších mužů. Kostým nebo maska na tvář či hlavu je ideálním překvapením, kterým ho můžete obdarovat. To, že si jej ceníte a považujete jej za silného, zdatného a ochranitelského, mu můžete sdělit kupříkladu maskou Spidermana, co myslíte? Je zábavné vybírat dárky pro muže, zvláště, když je nabídka skvělých předmětů bohatá. Zavítejte na stránky ptákoviny.com a přesvědčte se o tom samy.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...