Usnadněte si líčení permanentním make-upem. Jaké jsou možnosti?

Chcete zkrátit čas, který strávíte v koupelně při líčení? Permanentní make-up pomáhá přidat sebevědomí a zvýšit dojem vlastní krásy u žen. Kromě ošetření pro mladší a svěží pokožku estetická medicína nabízí pomoc s líčením v podobě dlouhotrvajícího líčení očních linek a zvýraznění obočí.

Ušetřete si čas strávený v koupelně

Co je to permanentní make-up? Je to součást líčení, kterou si nemusíte smývat ani další den ráno nanášet. Může jít o horní či dolní linky a zvýraznění obočí. Jde o přesné nanesení jemného přírodního barviva do svrchní vrstvy pokožky za pomoci malinkých jehliček. V zásadě jde o jednoduchou metodu, kde je klíčová dokonalá přesnost při nanášení. Jemné rovná linka dokáže správně zvýraznit oči.

Celkový výraz tváře ještě o kousek více pozvedne výraznější obočí. Konkrétně u obočí se uplatňuje také technika microblading, kdy jde o vláskování obočí, aby výsledný efekt vypadl opravdu přesvědčivě. Díky tomu je možné realisticky upravit tvar, hustotu či barvu obočí.

Zvýrazněte svůj výraz i bez líčidel

I přesto, že permanentní make-up plně nenahrazuje klasické líčení, pomáhá zvýraznit tvář. Pro některé ženy může jít o poměrně značný rozdíl, kdy si začnou připadat lépe i bez jakýchkoliv líčidel na tváři. Znamená to méně starostí ve chvíli, kdy se nedaří stihnout ranní malování. Vaše každodenní líčení tak bude rychlejší a příjemnější. Přírodní pigmenty vydrží přibližně dva roky, ale záleží na rychlosti metabolismu člověka a dalších faktorech.

Jak ještě více vylepšit svůj vzhled?

Možnosti estetické medicíny zde ani zdaleka nekončí. Pozvednutí kontur, lifting, odstranění znamének či další ošetření najdete na klinice Mediestetik. Domluvit se můžete také na konzultaci, kde spolu se specialistou odhalíte, co by pro vás bylo nejvhodnější. Klíčová je také pravidelná péče a používání kvalitní kosmetiky vhodné pro váš druh pleti.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55