Chcete být v klidu? Sjednejte si majetkové pojištění

Zvlášť v dnešní době plné každodenního stresu a starostí je nesmysl přidělávat si ještě další vrásky na duši. Jestliže nemáte sjednané kvalitní pojištění, měli byste tak urychleně učinit, protože nemůžete vědět, jaká nešťastná nebo smolná událost vás v dalším průběhu života postihne. Proto je dobré být preventivně chráněný.

Proč je dobré být pojištěn?

Kvalitně sjednané pojištění vám může přinést tolik hledaný klid do každodenního života, a proto byste si ho měli sjednat i vy. Nehledě na místo bydliště nebo očekávané nepříjemné události, svůj majetek a zdraví si musí chránit každý z vás. Právě proto se vyplatí mít sjednané pojištění majetku a odpovědnosti, které najednou pokryje obě nejdůležitější oblasti, tedy váš hmotný majetek i vaše jednání při normálním občanském životě.

Kdy se pojištění majetku vyplatí?

Pojištění majetku patří k jedněm z nejoblíbenějších produktů pojišťovnického trhu, neboť je možné jeho uplatnění v mnoha různých oblastech. Pojistit si tak můžete například dům před požárem či povodní, anebo byt před vytopením od nepozorného souseda, kterému přeteče vana či mu začne téct pračka. Majetkové pojištění se ovšem vztahuje i na zabouchnuté klíče za dveřmi nebo shození drahého zboží v obchodě.

Lze pojištění sjednat online?

Žijeme v jednadvacátém století, takže je zde možnost i sjednání majetkového pojištění online. Nemusíte se tedy lopotit mezi mnoha lidmi na pobočce pojišťovny, neboť všechno provede z pohodlí vašeho křesla nebo kancelářské židle. Stačí pouze zadat povahu nemovitosti a obytnou plochu v m2. Následně budete přesměrování do výčtu konkrétních nabídek, z nichž už si stačí pouze vybrat. Kalkulačka majetkového pojištění vám pak pomůže získat lepší představu o ceně.

Pokud se už nadále nechcete strachovat o střechu nad hlavou, pak si sjednejte majetkové pojištění. Uvidíte, že po podpisu smlouvy se přestanete tolik stresovat při jakékoliv bouřce nebo krupobití.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55