Trendy jarní kabátky 2013

Jaro na sebe sice letos nechávalo dlouho čekat, nakonec ale přeci jen dorazilo, a s ním i nový čerstvý vítr do našich šatníků. Třeba pokud jde o stylové jarní kabátky, které konečně vystřídají těžkopádné zimní modely. Jaké tedy budou letos trendy, a jakým už naopak odzvonilo?

Roku 2013 vévodí barvy

Jednoznačným trendem napříč různými délkami i střihy kabátků jsou pro letošní rok jednoznačně zářivé pestré barvy. Po letech se opět významně rozmáhají i zářivé neony, a s nimi kralují i další jiné pestré barvy. Šedé myšky ani předstíraná decentnost letos rozhodně v módě není.

Výrazné vzory upoutají

Pokud nemáte v oblibě výrazné pestré barvy, sáhněte alespoň po výrazných geometrických vzorech. Letos budou in výrazné pruhy nebo třeba šachovnice výraznějších rozměrů, které neskutečným způsobem oživí váš vzhled, byť by šlo třeba jen o klasickou, relativně suchopárnou barevnou kombinaci bílé a černé. V barvě se pak dostávají do popředí také výrazné květinové vzory, které ale v případě kabátků budou spíše záležitostí pro odvážnější dámy tíhnoucí k provokativnosti. Mimo mísu nebudete ani se vzory zvířecími, které jsou nadčasovou stálicí.

Vsaďte na kůži

Pokud jde o materiály, výrazným trendem pro letošní jaro je příklon k designu kůže. S ohledem na čtyřnohé miláčky pochopitelně můžete bez problémů sáhnout po napodobeninách. Každopádně pokud jde o dámský šatník pro toto jaro, elegantní černý kožený kabátek nebo hnědavý kabát bude jednoznačně in, a skvěle poslouží zejména dámám, které chtějí jít s aktuálními trendy, ale barvy ani vzory se jim nezamlouvají.

Zajímavé detaily? Určitě ano!

In budete toto jaro s jakýmkoliv modelem s nějakým zvláštním poutavým zdobením či detailem, ať už půjde o asymetricky umístěné zapínání, výrazné knoflíky, cvočky, kapsy či pásky. Pokud jste hodně odvážná a nebojíte se provokovat, můžete zkusit třeba i blyštivé flitry či třpytky.

 

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55