Kreativní potřeby vás připraví na Vánoce

Již 20 let se můžeme díky e-shopu Svicky.net věnovat různým kreativním činnostem. Přes trochu zavádějící název zjistíme, že je jedno, jestli nás propadne touha vyrábět svíčky, vlastní mýdla, dekorace z korálků, drátkovat, modelovat, malovat, aranžovat, gravírovat či tvořit z textilu. E-shop Svicky.net nám ke každé z těchto, a i k mnoha dalším činnostem, umí nabídnout veškeré potřebné pomůcky. Třeba i teď, pro vánoční tvoření.

Pojďte tvořit s dětmi

Kreativní potřeby jsou potřebné do každé rodiny s dětmi. Děti tvoření milují a dnešní doba mu je příznivě nakloněna. Snadno lze koupit vše, co k tvoření potřebujeme – hmoty, pomůcky i ingredience. K dispozici jsou knihy, časopisy o tvoření i spousta inspirace na internetu. Na videích si dnes snadno dohledáme podrobné návody prakticky pro vytvoření čehokoliv. S dětmi je rozhodně zábavné tvořit z papíru, ale co pak se všemi těmi papírovými výtvory? Začněte tvořit věci použitelné a nejlépe spotřebovatelné, což jsou též svíčky nebo mýdla. Nebojte se drobných dětských nedokonalostí. Právě ony dávají kreativním výrobkům jedinečnost, jakou zruční dospělí nevyrobí.

Mezi kreativními potřebami najdete i ty nejlepší vánoční dárky

Udělejte radost svým dětem, kamarádkám i blízkým dárky z kreativních potřeb. Holčičky milují například korálky. Z korálků nemusíte dělat pouze šperky. Dá se s nimi též vyšívat, nebo z nich lze vytvářet různé ozdoby. Třeba vánoční. Ideální je si koupit hotové drátěné hvězdy, na které se pak korálky navlékají. Ozdoby pak vznikají velice rychle a jsou neskonale krásné.

Udělejte si voňavé Vánoce

Provoňte si letos sváteční dny esenciálními oleji. Jde o 100% přírodní výtažky z rostlin – z květů, listů, stonků či kůry. Hodí se do koupele, do vonných lamp, ale lze je přidávat i do svíček a do mýdel. Pokud se tedy pustíte do jejich výroby, nezapomeňte si k potřebným ingrediencím přikoupit i esenciální oleje. Jestliže pak tyto své hand made výrobky darujete k Vánocům jako dárky, dopřejete obdarovaným ty nejvoňavější vánoční svátky.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55