Kouření elektronických cigaret jako zdravější cesta

Kouření elektronických cigaret je hitem několika posledních let. V současné době dokonce elektronické cigarety vytlačují cigarety obyčejné a není to jen pouhá náhoda. Stále více kuřáků totiž poznává, že kouření elektronické cigarety je příjemnější a méně škodlivé pro zdraví. Čím se e-kouření liší od obyčejného kouření a proč začít přemýšlet o nákupu elektronické cigarety?

 

Proč kouřit elektronickou cigaretu?

Kouření má prokazatelně škodlivé účinky na lidské zdraví, o tom není pochyb. Kouření běžných cigaret vede k tomu, že se v plicích hromadí škodlivé látky, dále také způsobuje ucpávání cév, vliv může mít i na zhoršený stav pokožky, vlasů i zubů. Pokud tedy kouříte, v první řadě se zamyslete nad tím, jestli je to opravdu nutné. Jestliže nechcete se svým nešvarem skončit, nemusíte, ale můžete uvažovat o tom, že můžete začít kouřit zdravěji a ulevit tak svému tělu. Právě proto byly stvořené elektronické cigarety, které omezují vdechování škodlivých látek.

 

1

 Jaké e-cigarety jsou vhodné?

Vybrat elektronickou cigaretu rozhodně není jen tak. Při jejím výběru je nutné věnovat pozornost hlavně její kvalitě a možnostem. Jedině kvalitní elektronická cigareta může nabídnout ten pravý požitek z kouření. Mezi nejoblíbenější patří elektronická cigareta ego, která může nabídnout hned několik vychytávek jako je například zamykání baterie, chytré tlačítko pro tvorbu dýmu či klip pro přinutí za kapsu. Ego elektronické cigarety jsou zajímavé tím, že se pára netvoří potažením, ale pro její vznik je nutné stisknout speciální tlačítko. Díky tomu můžete snadno ovládat množství páry. Čím déle tlačítko držíte, tím intenzivnější pára je.

3

2

 

 

Elektronické kouření jako požitek

Velkou výhodou e-kouření je i fakt, že si můžete elektronické cigarety plnit různými příchutěmi. Náplně do elektronické cigarety je možné mít v mnoha různých chutích. Užít si můžete nejen chuť klasické cigarety, ale třeba i borůvkovou, jablečnou, malinovou, ananasovou či jahodovou příchuť. Specialitou je i příchuť energetického nápoje. Skvělé také je, že můžete kupovat náplně s různým množstvím nikotinu a tak kouření postupně eliminovat. Koupit lze i náplně bez obsahu nikotinu, takže nemusíte vaše zdraví poškozovat vůbec…

 

 

 

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55