Nenechte se omezovat problémy se zažíváním! Překonejte je s pomocí kustovnice čínské.

Snad každý z nás má občas problémy se zažíváním, které bývají způsobeny snědením něčeho, co už nebylo nejčerstvější, co nám “nesedlo“, nebo kombinací pokrmů, které si spolu příliš nezavdají. Ani spořádání příliš velkého množství jídla nepřidá na dobrých pocitech. Jestliže je vám ale těžce často, bez ohledu na to, jak moc se snažíte vyhýbat stravě, ze které by vám bylo nekomfortně, trápila vás zácpa nebo třeba nadýmání, poohlédněte se po kustovnici čínské! Ta je v tradiční čínské medicíně používána již několik tisíc let.

Proč právě kustovnice čínská?

Plody kustovnice čínské mají oranžovou barvu, v sušené podobě jsem podobné šípkům, ale jsou sladší. Mají celkově omlazující vliv na náš organismus a jejich užívání je vhodné v kterémkoli věku. Tělu dodávají dávku rozmanitých biologicky hodnotných látek. Mezi ty nejdůležitější složky patří polysacharidy, karotenoidy, fytosteroly, nenasycené mastné kyseliny a jiné.

Na našem trhu najdete i kustovnici čínskou doplněnou o Inulin, neboli fruktózový polysacharid z čekanky. Jde o rozpustnou vlákninu rostlinného původu, s jejíž přispěním probíhá lépe obnova střevní mikroflóry.

Kustovnice čínská s Inulinem od společnosti Naturvita a.s. neobsahuje lepek, syntetická barviva, aroma ani konzervační látky. V balení najdete 90 tablet, které je doporučeno užívat 1 – 3 x denně.

Produkty od společnosti Naturvita a.s.

Nejen kustovnici čínskou, ale i spoustu dalších doplňků stravy za přijatelné ceny můžete pořídit na internetových stránkách naturvita.cz. Jde o českou společnost vyrábějící kousek od Zlína, která sleduje poslední výzkumy a podle nich řídí výrobu výživových doplňků tak, aby byly pro spotřebitele co nejúčinnější. Zároveň se snaží udržet příznivé ceny, aby si je mohli pořídit skutečně všichni, kdo je potřebují.

Podpořte vaše zažívání s pomocí kustovnice čínské a Inulinu a prožívejte dny i noci lépe a příjemněji.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55