Nepříjemnosti na cestách? Poradíme, jak jim předejít!

Plavky, sluneční brýle, ručník, opalovací krém – máte pocit, že jste na nic důležitého nezapomněli? A jste si jistí? Příjemně strávená dovolená začíná už samotnou cestou. Zajistěte si pohodové cestování a nenechte si ničím zkazit náladu. Zjistěte, jaké jsou nejčastější nepříjemnosti a jak se jim můžete snadno vyhnout!

Rozbitý či ztracený kufr

Rozbité nebo ztracené cestovní zavazadlo není při cestě letadlem žádnou výjimkou. Co s tím? Pořídíte-li si kvalitní zavazadlo, klesá pravděpodobnost jeho poškození. Kufry Samsonite vynikají svou odolností a kvalitním zpracováním a spíše odolají nešetrnému zacházení, než jejich nekvalitní napodobeniny. Pokud už k rozbití zavazadla dojde, škodu můžete na letišti ihned nahlásit a žádat odškodnění.

I ztracená zavazadla jsou na letišti běžnou záležitostí, takže jmenovka na kufr by vám rozhodně neměla chybět! Označený kufr se spíše dostane zpět ke svému majiteli.

Nepohodlná cesta a hluční spolucestující

Je škoda kvůli nevyspání či rozlámanému krku první den dovolené prospat v hotelu. Nenechte si cestu znepříjemnit hlučnými spolucestujícími, ani nepohodlným sedadlem! Cestovní páska na oči a špunty do uší zajistí, že vás při cestě nebude nic rušit a nafukovací polštářek předejde zablokovanému krku.

veturo 2

veturo 3

Zapomenuté či ztracené dokumenty

Není nic mrzutějšího, než na letišti zjistit, že jste zapomněli letenky nebo si v hotelu uvědomit, že vaše pasy a kapesné leží v kuchyni na stole. Před odjezdem vše důležité uložte do zvláštní peněženky na dokumenty, kterou mějte nestále při sobě.

veturo 4 a

Předejděte všem nepříjemnostem a užijte si dovolenou naplno. Vše, co budete pro pohodové cestování potřebovat, pořídíte  v internetovém obchodu Veturo.cz!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...