Užijte si dovolenou snů na Krétě nebo Rhodosu!

Prosluněné pláže, teplé ševelící moře, nespoutaná příroda, romantické večery s okouzlujícími výhledy na zapadající slunce. To je dovolená snů snad každé ženy – a na světě je spousta míst, která nabízejí to pravé pro vás.

tur_parkconti08-1024x553

Léto je neodmysliteně spjaté s cestami na jih, za teplem, koupáním, užíváním si pohody a klidu. A kdo zrovna netouží po Čechy přeplněném Chorvatsku nebo po rozžhaveném Egyptě, může se vydat na některý z malebných ostrůvků uprostřed moře, který určitě splní tajné sny všech romantiček i křehkých duší. Spoustu takových míst najdete na tiptravel.cz, ale my vám tady ukážeme dvě

Nespoutaný Rhodos

Bělostné písčité pláže, na které pomalu nevkročila lidská noha, bujná příroda, v mírném větříku šumící palmy a šeptající moře plné drobných, zpěněných vlnek, zpěv exotických ptáků a sem tam nějaké drobné zvířátko míhající se v korunách palem. Všude spousta výtečného ovoce a podniků, které vám nabídnou nejrozmanitější zábavu. To je Rhodos – maličký ostrůvek v Egejském moři. Zamilují si ho jak zapřisáhlí turisté a dobrodruzi, tak i nadšenci do opalování se a koupání. Na tomhle řeckém ostrůvku najdete prostě všechno. A jestli vás láká vyrazit na něj, tak si najděte na webu zájezd, který bude přesně odpovídat vašim představám.

 Starodávná Kréta

Pokud vám nestačí jen koupání a lenošení u moře, ale zajímáte se i o historii a rádi poznáváte starodávné památky opředené tisíce let starými legendami, pak vám doporučujeme dovolenou na Krétě. Na pátém největším ostrově ve Středozemním moři najdete dávné doklady řecké civilizace, mínojské paláce i místo, kde se podle mýtů zrodil sám Zeus. Kromě koupání se v azurovém moři můžete prozkoumat i křivolaké soutěsky, malebná městečka nebo tamní hory. A k tomu si můžete libovat nad mísami plnými čerstvě natrhaných oliv a nad výtečným místním vínem.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55