Náušnice z bílého zlata

Náušnice z bílého zlata

Zlato patří mezi drahé kovy, ze kterého lze vyrobit téměř cokoliv. Již v pravěku se zlato používalo pro výrobu nejrůznějších šperků i dekorativních předmětů, jako jsou například nejrůznější přezky, jehlice či gombíky. V neposlední řadě bylo zlato dlouhá staletí považováno za jedno z nejcennějších platidel vůbec. Dnes nachází upotřebení zejména v elektronice, zubním lékařství, bankovnictví i průmyslu.

Jen málokdo si dovede představit výrobu šperků bez zlata. Zlato samo o sobě je velmi měkké a samotné by se dalo jen stěží nepoužít pro výrobu šperků, proto se k vyrábění prstenů, řetízků, náramků a podobně používají slitiny zlata se stříbrem, mědí, zinkem, palladiem nebo niklem.

Velmi oblíbené zejména u žen je bílé zlato, které vzniká příměsí palladia a niklu. Konečný lesk náušnicím dodá rhodium, které také chrání náušnice před nepříznivým mechanickým poškozením. Internetové klenotnictví hodinky-klenoty.cz disponuje bohatou nabídkou nejrůznější šperků. V nabídce naleznete krásné náušnice od těch nejkvalitnějších výrobců. Šperky z této webové adresy www.hodinky-klenoty.cz se hodí k nejrůznějším společenským i běžným událostem.

Přemýšlíte-li již nyní, jakým vánočním dárkem překvapit partnerku pod vánočním stromečkem, věřte, že právě náušnice z bílého zlata, se stanou dárkem, který Vaší přítelkyni či manželce udělají neskutečnou radost. Ženy jsou známy tím, že se velmi rády parádí a právě náušnice jsou šperkem, který dodá elegantní vzhled každé ženě. Navíc náušnice dokonale zvýrazňují rysy ženského obličeje. Díky náušnicím bílé zlato se stanete hvězdou každého plesu či společenských večírků.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55