3 tipy pro cestovní zavazadla

Trávíte-li mnoho času na cestách, bezpochyby víte, jak moc záleží na zavazadlech. Vhodně zvolený cestovní kufr či cestovní taška na kolečkách jsou totiž velice důležité. Zde pro Vás máme několik tipů.

Veturo 1Základem každé příjemně strávené dovolené je nejen vhodně zvolená destinace či spolucestující, ale rovněž bezproblémový přesun. Pokud se tedy i Vy ráda vydáváte ve společnosti svých nejbližších poznávat neznámé kraje, jistě potřebujete kvalitní a spolehlivá zavazadla. Na první pohled by se přitom mohlo zdát, že vybrat cestovní kufry není žádná zvláštní alchymie, ale opak je pravdou. Jejich nabídka je dnes totiž vskutku široká (viz třeba zde), proto jsme si pro Vás připravili pár tipů.

Veturo 2

Cestovní kufry jsou nepochybně oblíbenými zavazadly na cesty. Samozřejmě dle potřeb rozhoduje jejich velikost, nicméně je prostor zde i pro estetické cítění. Vždyť kdo by chtěl putovat s cestovním kufrem, který se mu nelíbí. Nejvhodnější variantou jsou přitom kufry na kolečkách, které představují pohodlný způsob přepravy věcí. Lze si přitom pořídit kufry na kolečkách ve více variantách, což se týká už samotného počtu koleček (2 či 4). Vhodnou alternativou se nicméně může stát i cestovní taška na kolečkách.

Oblíbené značky cestovních kufrů

Co by Vám mohlo výběr cestovního kufru značně ulehčit, je orientace dle značky. Kvalitní výrobce totiž bezpochyby znamená kvalitní produkty. Na tomto místě bychom Vám chtěli kupříkladu doporučit značky American Tourister či Samsonite, které už svoji jakost prokázaly u mnoha spokojených cestovatelů a cestovatelek. Kufry Samsonite a American Tourister jsou tedy výtečnou volbou.

Váha zavazadla do letadla

Chystáte-li se na dovolenou či pracovní cestu letadlem, měla byste vědět, jakou maximální hmotnost může mít cestovní taška či kufr pro přepravu zdarma. To se nicméně u jednotlivých leteckých společností liší. V loňském roce kupříkladu některé společnosti snížily limity zavazadel na 15 kg. Najdou se ovšem i takové, s nimiž je to 23, respektive 30 kg. Zkrátka je dobré si podobnou informaci před odletem zjistit, neboť za nadváhu se platí nemalé finanční částky navíc!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55