Hledáte účinné obranné prostředky? Máme pro Vás tip!

Chcete-li se cítit mimo domov maximálně bezpečně, už jen psychologickou pomocí budou prostředky osobní obrany jako pepřové spreje či sprejové svítilny. V tomto článku se o nich dozvíte podrobnosti.

Temné uličky, ticho a z dáli jsou slyšet kroky. Jakkoli tato představa vyvolává příjemné mrazení v knize či na televizní obrazovce, ve Branse1skutečnosti již tak zajímavá rozhodně není, ba právě naopak. Více klidu pak nepochybně dodají každé ženě účinné prostředky osobní ochrany. Těch si lze navíc v dnešní době pořídit celou řadu, o čemž se koneckonců můžete sama přesvědčit kupříkladu v e-shopu Branse.cz.

Pepřové spreje – klasika mezi obrannými prostředky

Klasikou mezi obrannými prostředky jsou nepochybně pepřové spreje (více o nich zde). Ty patří i na počátku třetího tisíciletí stále k velice populárním prostředkům ochrany. Jsou totiž snadno ovladatelné, zato velice účinné a navíc potenciálnímu útočníkovi nezpůsobí vážné zranění, což asi nebude cílem většiny žen. S pepřovým sprejem tedy můžete vyrazit do ulic v mnohem klidnějším rozpoložení.

Náš tip: Chcete-li poradit konkrétní výrobek, vyzkoušejte kupříkladu pepřový sprej KO JET, jenž na Branse.cz seženete levně! Ten mimochodem používají i příslušníci Policie České republiky, přičemž obsahuje 11 % účinné látky oleoresin capsicum.

Sprejové svítilny – dvojitá ochrana

Branse2Nemůžeme nezmínit tzv. sprejové svítilny. O co se jedná? Přesně o to, co napovídá samotný název – na jednu stranu jde o klasické pepřové spreje, na stranou druhou jsou ovšem opatřeny světlem. Útočníka tak můžete odradit již pouze tím, že mu za pomoci LED diod posvítíte do obličeje. A pokud jej to nezastaví, sprejová svítilna poté může účinkovat ještě jednou.

Náš tip: Na Branse.cz mimo jiné naleznete sprejové svítilny TORNADO obsahující 15 % látky oleoresin capsicum. Je na místě dodat, že jak výše zmíněný „pepřák“ KO JET, tak sprejová svítilna TORNADO patří mezi nejsilnější obranné spreje v České republice! To snad mluví za vše.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...