Milujete detektivky? Máme pro Vás inspiraci!

Detektivky jsou vděčným žánrem. Milují je totiž mladí i staří, muži i ženy, což ve výsledku znamená, že každoročně vyjde v této oblasti mnoho zajímavých knih. Jaké tituly Vám můžeme aktuálně doporučit?

Detektivní romány skutečně patří v literatuře mezi nejpopulárnější žánry, a to již téměř 200 let. Patříte-li k jejich příznivkyním i Vy, vězte, že i v současné době, kdy knihám konkurují televize a počítače, vychází celá řada zajímavých detektivek. O jaké knihy že se konkrétně jedná? A kde si je můžete pořídit levně? Dozvíte se na konci tohoto článku.

Camilla Läckberg – autorka bestsellerů ze Švédska

jpegAktuálně je jednou z nejoblíbenějších detektivních autorek Švédka Camilla Läckberg, jež se narodila v přímořském městečku Fjällbacka. Právě zde se přitom odehrávají její knihy. Hlavními hrdiny jsou detektiv Patrik Hedström a spisovatelka Erica Falcková. Pokud tedy také chcete zažít chvíle plné napětí při řešení záhadných případů této dvojice, jsou jednotlivé tituly Camilly Läckberg přesně pro Vás!

Velmi populární je kupříkladu kniha Strážce majáku, v níž detektiv Hedström řeší případ vraždy ekonoma Matse Sverina, kolem níž je mnoho nejasností, a dokonce jsou ve hře i duhové mrtvých! Jestliže by Vás podobný příběh dokázal zaujmout, přečtěte si anotaci ke Strážci majáku a pak se sama rozhodněte, zda pořídit, nebo ne. Tuto knihu, jakož i další díla Camilly Läckberg, Vám každopádně můžeme jen a jen doporučit, neboť jsou oblíbeny po celém světě.

Další zajímavé knihy z oblasti beletrie pro dospělé

Kromě dobré detektivky si však zřejmě ráda přečtete i knihy dalších literárních žánrů. Beletrie pro dospělé totiž zahrnuje rovněž životopisy slavných osobností, historické romány, knihy z oblasti science fiction, ale pochopitelně také dobrodružné či humorné příběhy a v neposlední řadě rovněž plno romantických titulů. Ať už Vás zajímá to, nebo ono, zveme do obchodu Albatrosmedia.cz, kde navíc seženete nejen beletrii pro dospělé, jakož i mnoho zajímavých knih pro mládež.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55