4 tipy na jarní outfit s barevnými šátky

Pomalu přichází jaro a to je znamení pro pestré barvy a nové oblečení. Zpestřete svůj outfit pomocí šátků!

Také vidíte při pohledu do skříně jen zimní oblečení, kabáty a střízlivé barvy? Pokud ano, je na čase vyrazit do obchodu a pořídit si nový pestrý šátek! Skvěle doplní nový outfit a potvrdí, že jaro už je konečně tu.

 

Ležérně

Venku je sluníčko a vypadá to na pěkný den, ale přesto trochu fouká. Sukni a sáčko skvěle doplní šátek přehozený kolem krku, ať je jakkoliv dlouhý. Pokud vám překáží při práci, můžete jeden konec přehodit zpět na záda. Tak na vás nebude táhnout zima a ještě to skvěle vypadá.

 

Zavinout

Přece jen se zima ještě občas hlásí a léto je ještě daleko. Barevný šátek, který je trochu delší, můžeme několikrát omotat kolem krku, volně i těsně, podle toho jak to máme rády. Konce pak stačí zavinout pod spodní část a obyčejné bílé tričko najednou získá úplně jiný šmrnc.

 

Liščí uzel

Chodily jste do skauta? Pokud ano, jistě znáte liščí smyčku. Pokud ne, rychle vás ji naučíme. Není žádných pochyb, že tento jednoduchý uzel skvěle doplní váš jarní outfit. Šátek přeložíme napůl a obtočíme kolem krku. Volné konce provlečeme smyčkou a srovnáme tak, aby nikde netrčely. Liščí smyčka se nikde neuvolňuje a hodí se ke každému oblečení.

 

Na stranu a uzel

Po ránu má každá žena naspěch. Tamhle se válí peněženka, v kabelce ještě nejsou klíče a to nemluvě o snídani. V takovém shonu rozhodně nemám čas se zabývat elegantním uvazováním šátku, a tak ho prostě jen popadneme, třikrát omotáme, zavázat a hotovo. Zkuste si příště nechat jeden konec delší a uvázat uzel ležérně na stranu. S outfitem to mírné posunutí dělá divy.

A jak nosíte šátek vy?

 

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55