Zateplení domů – nejlepší ochrana vaší peněženky

Starší domy už nejsou takové, jaké bývaly. Rychleji prochladnou, utíká z nich teplo a ani fasáda už nebývá zrovna perlou svého okolí. Nemluvě o nákladech na vytápění takového domu. Velmi snadno se ale může ve všech ohledech přiblížit novostavbě – stačí ho nechat zateplit, a to třeba od profesionálů ze společnosti psgroup.sk, kteří vědí, jak na to.

Kopility-04-1024x911

Jakmile se dnes staví nový dům, je zateplení takřka samozřejmostí a většinou se s ním už předem počítá. Není se čemu divit – výrazně se tím snižují náklady na vytápěni a další energie a prodlužuje se tak i životnost samotné stavby. U starších domů je situace horší, ale majitelům nic nebrání nechat si svou nemovitost zateplit – a to klidně i v případě, že jde o panelový dům.

Rychle a profesionálně

Sami si dům jen těžko zateplíte. Nejen, že je potřeba mít na to speciální materiály, ale navíc musíte vědět, jak na to. Jen při správném postupu práce totiž zateplení splní svůj účel. A my to zvládneme na jedničku. Zateplíme vám dům, zajistíme veškeré služby od A do Z a vy se nemusíte vůbec o nic starat – stačí nám jen zadat zakázku a o vše ostatní se už postaráme. Dům bude brzy jako nový a účty za elektřinu i plyn půjdou rapidně dolů. Zateplení totiž nejen nepropustí tolik tepla ven, ale působí i opačně – ve velkých mrazech stěny tak rychle nepromrzají a nedostává se dovnitř tolik chladu.

 Kvalitní materiály

K zateplování používáme ty nejlepší materiály na trhu. Nejde tedy jen o běžný polystyrén, ale na vyžádání vám dům obložíme speciálním šedým polystyrénem, který udrží až o 30 procent více tepla. A do prostor, kde by mohl hrozit požár, případně na panelové domy, využijeme zase materiál na bázi minerální vlny, který je nehořlavý a lépe izoluje zvuk. Výběr je jen na majitelích domů – stačí pouze sdělit nám vaše představy a dohoda je skoro na světě. Proto klikněte zde a vyberte si, co váš dům potřebuje.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55