Moderní kuchyně vám zajistí příjemné prostředí i funkční detaily, nad kterými budete žasnout

Máte-li to štěstí a zařizujete si nově svou starou kuchyni, nebo máte zcela nový dům či byt a vybíráte tu nejlepší první kuchyni, kterou budete denně využívat, pečlivě zvažujte. Moderní kuchyně nabízí skutečně mnoho co se designu i funkcí týče. Ostatně, posuďte sami.

Široká nabídka stylů, barev i funkcí

Naše prababičky by se v dnešní kuchyni nejednou hezky zapotily. A i ti, kdo zatím nenavštívili kuchyňská studia a neznají vychytávky posledních let si často lámou hlavičky…

Pohodlné bezúchytové otvírání skříněk, které otevřete jemným zatlačením, dobrzďující systém, který zajistí, že vaše šuplíky již nikdy nebudou hlučné, přehledné uspořádání příborů, myčka i lednice s mrazákem ukryté za dvířky, jako klasické skříňky a mnohé další je to, co vás možná překvapí, ale jistě potěší.

Stejně tak, jako bohatý výběr funkcí nabízí dnešní moderní kuchyňské linky i velkou škálu barevných provedení. Vybírat lze z jednobarevných kuchyní, vícebarevných, podtrhnout celkový dojem může i využití čirého, průsvitného či barevného skla, nerezových doplňků a dalších zdánlivě maličkostí.

Vynikající je i možnost kombinovat dřevo se sklem, kovem a jinými materiály. Díky tomu prostor působí nejen moderně, ale také originálně.

Barevné varianty uspokojí klienty upřednostňující teplé tóny a pocit útulna, i ty, které spíš zaujme jednoduchá, studená a elegantně působící varianta kuchyně.

Vložte do kuchyně kus sebe

Moderní kuchyně mají tu výhodu, že vám dovolí vytvořit si ji plně dle vašeho vkusu a potřeb. Vy nejlépe víte, jaké skříňky nejvíce potřebujete, jaké otvírání se vám líbí, preferujete-li zásuvky, poličky, nebo uzavřené a neprůhledné dvířka skříněk…

Nechte se inspirovat na webových stránkách www.kuchynskastudia.cz a splňte si sen o kuchyni, jakou jste si dávno přáli. Budete-li rychlí, můžete nyní navíc získat slevu ve výši 25%, kterou na kuchyňské linky nabízí!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55