Potěšte partnera vkusným a originálním dárkem, který si zamiluje

Váš partner, manžel, syn či přítel prožívá důležité životní období, čeká jej maturita, zkoušky na VŠ nebo se blíží jeho narozeniny a vy nevíte, čím mu udělat radost? Výborným tipem je originální oblečení, které zajisté uvítá. Od ostatního se odlišuje zajímavými obrázky, potisky mnoha stylů, barev, humornými nápisy… Ať už je váš milý vyznavačem pivního moku, chová domácího mazlíčka nebo je stále zahlcen prací či učením, v nabídce naleznete správný obrázek či nápis, který mu jednoduše „sedne“.

Mikiny, trička, spodní prádlo, placky…

Možná je váš oslavenec stydlivý, ale i přesto byste jej ráda obdarovala humorným oblečením. Sáhnout můžete po spodním prádle. To není vidět jen tak a může je s klidem v duši a úsměvem na rtech nosit. Pro ty, kdo jsou extravagantní, srandovní nápisy, provokativní obrázky, dvojsmysly… jim nedělají potíž, bude ideální mikina nebo tričko. Barevná nabídka je velká a tak lze vybrat oblíbenou nebo slušivou barvu pro každého. Materiály jsou kvalitní, střihy pohodlné, stylové pánské mikiny příjemně zahřejí a trička dovolí tělu cítit se dobře i v letních, horkých dnech.

Ozdobit můžete i batoh, bundu, kšiltovku… stačí vybrat některou z placek. Její výhodou je, že ji lze přemísťovat a kombinovat ji jak se styly oblečení, tak barvami materiálů, na nichž je umístěna. V maličkostech a detailech je krása, což u placek bezesporu platí.

Udělejte radost i sobě

Zábavné je také pořídit si podobné či stejné originální tričko, jako svému partnerovi a jít na společnou akci sladěni. Uvidíte, že váš smysl pro humor a vkus nezůstane bez povšimnutí ostatních.

E-shop Bastard.cz, jeho trička, mikiny i ostatní zboží, ulahodí jak ženám, tak mužům, dokonce i dětem. Odít do příjemného a zábavného oblečení můžete skutečně celou rodinu. Nahlédněte a přesvědčte se sami, zajisté neodejdete s prázdnou.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55