Sport na vzduchu: Jakou zvolit výbavu?

Proč se chodit potit do fitka, když je venku tak krásně? Neplaťte za to, abyste se mohli vystřídat na propocených strojích a raději jděte za pohybem na čerstvý vzduch. Poradíme vám, jak se vybavit.

Základem jsou pohodlné boty

Asi není potřeba zdůrazňovat, že nejdůležitější součástí vaší sportovní výbavy je správná sportovní obuv. Boty na sport by měly být prodyšné a lehké. Zároveň by měly tlumit případně dopady na povrch, a to zejména kvůli našim kloubům, aby nezažívaly zbytečné otřesy.

Tip: U sportovní obuvi koukejte zejména na kvalitu, kterou je potřeba opravdu nepodceňovat – mohlo by to mít špatné dopady na vaše tělo a celkové zdraví. A nezapomeňte – botyby měly být alespoň o půl čísla větší, než vaše běžné boty.

Doplňky

Sportovní doplňky jsou nejen stylové, ale především praktické. Zpříjemní vám pobyt v přírodě a podpoří dobré sportovní výkony.  Vhodné mohou být kšiltovky, které se vám budou hodit zejména při ostrém sluníčku, nebo potítka, díky kterým se můžete cítit více fresh. Nutností je samozřejmě lahev na pití, ale nezapomeňte si vzít i svršek navíc. Až zpocení zamíříte domů, budete za pohodlnou a hřejivou vestu moc rádi!

Tip: Dámské i pánské vesty najdete na bolf.cz

A co na sebe?

  • Teplákové soupravy jsou zase v módě! Teplákovou soupravu byste měli mít v šatníku, ať už chodíte sportovat, nebo ne. Směle v ní totiž můžete vyrazit i jen tak do města – sladěné teplákovky se totiž zase vrací do módy! Teplákovka je ale především praktická, když chcete vyrazit do přírody. Na procházce, při běhání i na dovolené oceníte, že nemusíte řešit kombinaci topu a kalhot. A budete jako v bavlnce!
  • Sportovní kraťasy jsou nutnost! Pokud se nechystáte ven za chladnějšího rána, nejspíš se vám nebude chtít potit v teplácích. Zejména v létě je důležité se příliš nezapařovat, aby vám nevznikly případné vyrážky či podráždění kůže. Proto kraťasy mohou být tou pravou volbou. Ke kraťasům by se poté také hodily lehké topy či trička, která můžete doplnit lehkou větrovkou.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55