Chcete mít dokonalý účes? Profesionální pomocníky můžete mít i doma!

Nosíte ráda dokonale upravené vlasy, ale trápí vás fakt, že si za vytvoření moderního účesu musíte často draze zaplatit? Mrzí vás, že účesy vytvořené v salonech vydrží krásné maximálně dva dny, takže je radost velmi rychle pryč? Nemusí to ale tak být. Pomocníky, kteří vám pomohou k dokonalému účesu, si totiž můžete pořídit i domů a krásný účes si můžete užívat každý den. Co vše je možné mít?

Profesionální přístroje u vás doma

Rozdíl mezi běžnými a profesionálními přístroji na úpravu vlasů je zásadní. Ty profesionální jsou tvořeny tak, aby vydržely časté používání a přitom dlouhou dobu. Běžně prodávané přístroje jsou často méně kvalitní – výrobce totiž spoléhá na to, že si po čase stejně koupíte nový. Právě proto se vyplatí, pokud při výběru vsadíte právě na profesionalitu. Můžete tím výrazně ušetřit. Za poměrně nízké ceny doma můžete mít profi přístroj, který vám bude sloužit opravdu dlouho.

1 2

 

Moderní fény překvapují svými možnostmi

Pokud si doma vytváříte účes, rozhodně vám nesmí chybět fén na vlasy, který pomůže rychle vlasy vysušit a nejen to. Díky fénu můžete lehce vytvořit velký objem. Velikou zajímavostí je V2 VOLARE FERRARI IONIC kompaktní ionizační fén. Jedná se o první fén na světě s motorem FERRARI V12, který zaručuje nejen super výkon ale i dlouhou životnost a to až 2000 hodin. Tento fén má také ergonomickou rukojeť, která byla speciálně navržena, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí. Na fénu si sama můžete nastavit tři stupně teploty a dvě rychlosti. Kvalitní fény přináší na trh například značky Jaguar, Valera, Babyliss, Moser, Remington, Wella, Hairway a další.

3 4

 

Žehlička a kulma nesmí chybět!

Pro vytváření účesů jsou dokonalými pomocníky především žehličky na vlasy a také kulmy. Žehlička vám pomůže vytvořit hladký účes, který vydrží celý den a jeho příprava vám po troše cviku zabere ráno jen pár minut. Zajímavá je například keramicko titanová žehlička BABYLISS PRO 2091INKPE v neobvyklém designu, se kterou budete mít narovnané vlasy již po prvním sklouznutí.Ve výbavě by vám neměla rozhodně chybět ani kulma na vlasy. Pokud milujete kadeře, mohla by pro vás být ideální volbou titanovo turmalínová kulma BABYLISS PRO 2270TTE, díky které vytvoříte krásné kadeře během pár vteřin. Tato kulma má digitální displej a umožňuje nastavení teploty. Má 15 nastavení v rozmezí 130 až 200°C. Jestliže chcete dokonalý účes, chtějte i dokonalé pomocníky. Vybrat si je můžete v obchodě vlasy-kosmetika.cz. V nabídce jsou také profesionální stříhací strojky, nůžky, hřebeny, kartáče, profi vlasová kosmetika a další.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55