Dopřejte si luxus trenýrek! Jen pro ženy!

Chcete nosit pohodlné spodní prádlo? Nechcete se tísnit v upnutých kalhotkách a tanga už vám nevyhovují? Pokud ano, máme pro vás jeden opravdu zajímavý tip. Vsadit totiž můžete na super pohodlné dámské trenýrky. Mnoho žen před vámi již jejich kouzlo objevilo. V čem jsou dámské trenýrky jiné a jaké možnosti se nabízejí i vám?

Trenýrky jsou hitem i u žen!

U mužů patří trenýrky mezi nejoblíbenější druh spodního prádla. Muži totiž již dávno přišli na to, že jsou trenýrky při nošení opravdu příjemné. Jejich velkou předností je příjemná vzdušnost a to, že nikde netlačí. Návrháři nechtěli nás ženy o tento požitek připravit. Právě proto se na trh dostaly i speciální dámské trenýrky, které si získaly obrovskou popularitu.

Screenshot - 26.4.2014 , 12_41_17

V čem jsou jiné a kdy je nosit?

Dámské trenýrky jsou obdobou těch pánských, v mnoha ohledech se ale liší. Mají stejně příjemný střih, který je ovšem přizpůsoben ženské postavě. Mezi top výrobce patří Styx. A pravdou je, že dámské trenýrky Styx nabízejí super pohodlí. Jsou vzdušné a mají perfektně padnoucí střih. Jejich výhodou je, že jsou vyrobeny z 100% bavlny. K dostání jsou i trenýrky saténové. Dámské trenýrky jsou určeny především pro domácí nošení. Slouží hlavně jako součást domácího oděvu a skvěle se hodí i jako spodní díl pyžama. A co je na celé věci nejlepší? I mužům se velmi líbí…

Kde koupit?

S bohatou nabídkou dámských trenýrek přichází specializovaný e-shop Trenýrkárna.cz. Vybírat zde můžete z mnoha různých variací dámských trenýrek od různých značek. Záleží jen na vás, jestli si vyberete jednobarevné klasiky nebo rozverný model s trendy veselými motivy. V nabídce obchodu na vás čeká i luxusní dámské spodní prádlo a na své si přijdou i pánové.

TIP – pokud vybíráte spodní prádlo, věnujte velkou pozornost správné volbě spodního prádla. Jak na výběr spodního prádla se můžete dočíst v tomto článku.

 

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55