Materiál povlečení? Poradíme Vám, jaký vybrat

Sháníte nové ložní prádlo? Nevíte, jaký materiál zvolit? V tom případě čtěte dále. Dozvíte se základní informace a také to, kde jednotlivé výrobky zakoupíte za zajímavé ceny!

V oblasti ložního prádla je situace taková, že si zákazníci rozhodně nemohou stěžovat na pestrost výběru. To je ovšem zároveň staví před otázku, jaké povlečení, prostěradla či přikrývky vlastně zvolit. Faktorů, jež při takovém rozhodnutí hrají roli, je pochopitelně více. Záleží na vzhledu, povrchu, ale rovněž na pořizovacích cenách. Jaké ložní prádlo si tedy vybrat?

Bonatex1

Povlečení – bavlněný satén, bavlna, krep, Jersey nebo flanel?

Bavlněné povlečení patří ke stálicím. Také dnes se řadí mezi nejoblíbenější, a to díky své měkkosti, pružnosti, výtečné prodyšností a savosti i dobrým cenám. Nevýhodou bavlněného povlečení je naopak nutnost žehlení. Povlečení z bavlněného saténu na jednu stranu ještě zvýrazňuje výhody svého předchůdce, nicméně Vás bude stát o něco více a je též náročnější na údržbu. V každém případě si prohlédněte nabídku povlečení z bavlněného saténu e-shopu Bonatex.cz.

Pokud chcete mít co nejméně starostí, můžete zvolit krepové povlečení. To se nemusí žehlit, je levné, na druhou stranu jeho povrch asi nesedne úplně každému. Vyšší komfort, a s tím spojenou vyšší cenu, pak přináší Jersey povlečení. Stoupající oblibou se aktuálně může „pochlubit“ flanelové povlečení, jež seženete za zajímavé ceny. Chcete-li každopádně ještě více ušetřit, hledejte výprodej povlečení a máte vystaráno.

Další ložní prádlo i ručníky a osušky

Velký výběr samozřejmě máte rovněž v oblasti dalšího ložního prádla. Své plusy i minusy mají Jersey prostěradla, jakož i bavlněná, saténová, bambusová či froté prostěradla. A experimentovat lze také v oblasti přikrývek. To ovšem platí i pro textilie do koupelen, tedy pro ručníky a osušky, jejichž hebkost je též velmi důležité. Hledáte-li podrobné informace, stejně jako široký sortiment ve všech výše zmíněných oblastech, navštivte nás na Bonatex.cz a najdete vše potřebné.

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55