Na každém nákupu můžete ušetřit hned dvakrát!


Nakupování je zábava jen do té doby, kdy se smutně nedíváte do prázdné peněženky a nevidíte nulu při kontrole stavu vašeho bankovního konta. Pokud je nakupování i vaší vášní, nebo prostě jen chcete, aby nebylo noční můrou ale zábavou, máme pro vás tip na speciální místo, díky kterému můžete na každém vašem nákupu ušetřit hned dvakrát…

Zdarma připraven pomoci každému 

První krok k výhodnému nákupu vede na internet. Proč? Na internetu je totiž díky stále narůstajícímu počtu e-shopů vyšší konkurence. Ty se předhánějí a snaží se nabídnout nižší ceny. Právě na tom můžete nejvíce vytěžit vy, jakožto zákazník. Druhý krok by měl směřovat na portál zaza.cz. Jedná se o unikátní srovnávač cen, který porovnává více než milión druhů zboží. Zaza.cz tak může být i váš cenový rádce, který vám ve vteřině najde tu nejvýhodnější cenu vybraného produktu. Abyste mohli zaza.cz používat, není potřeba žádná registrace, jeho služby můžete využívat zcela zdarma!

Výstřižek

 Šetří váš čas i peníze

Do systému zaza.cz je zapojeno více než 3 000 prověřených e-shopů a další každý den přibývají. Stačí si tak vybrat produkt a nechat si najít nejvýhodnější cenu. Vyhledávat můžete dvěma způsoby. Stačí zadat název produktu nebo si prohlížet jednotlivé kategorie. Na zaza.cz najdete výhodné ceny doplňků stravy, koupit zde levně můžete i kosmetiku, oblečení, doplňky pro sport, mobily, nábytek a mnoho dalšího.

Napojení na výdejní místa

Systém zaza.cz je napojen na službu Zásilkovna.cz. Díky tomu můžete zboží vyhledávat nejen podle ceny, ale i podle nejbližšího výdejního místa. Šetříte tedy dvakrát, protože budete mít jistotu nejlepší ceny a současně ušetříte za poštovné. Výdejní místa Zásilkovny.cz se nacházejí ve většině měst České republiky a také na Slovensku.

Screenshot - 1.7.2014 , 10_45_25

TIP – pokud chcete nejen nakupovat, ale chcete zkusit i prodávat, máte šanci. Tento článek nabízí několik rad, jak s internetovým obchodováním začít.

 

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...