Sháníte nový vysavač? Vybírejte z toho nejlepšího!


Vysavač je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti, bez něhož lze udržet pořádek jen velmi těžko. Aktuálně si přitom tato úklidová zařízení můžete pořídit v mnoha variantách. Kde je sehnat za příznivé ceny?

Expert2

Podlahové, ruční a robotické vysavače

Mnoho lidí dá i dnes přednost „klasickému“ podlahovému vysavači. Také tato varianta se totiž v posledních dekádách dočkala mnoha vylepšení, takže moderní podlahové vysavače mají takové funkce jako např. hygienický filtrační systém Air Clean či Air Turbo systém. Tato a další zdokonalení jsou přitom garancí účinného a zdravotně nezávadného vysávání.

Dále musíme jmenovat ruční aku vysavač. Jak sám název napovídá, jsou vybaveny akumulátorem, a je tedy nutné je dobíjet, na druhou stranu ale nepotřebují napájecí kabel. Aku vysavače lze přitom dělit na dvě skupiny. První jsou menší typy přímo do ruky, s jejichž pomocí se dostanete i na místa, kam s běžným vysavačem nikoliv, ovšem pořídit si lze rovněž větší tyčové vysavače.

Že není luxování právě nejoblíbenější činností, asi příliš zdůrazňovat nemusíme. A právě proto jsou zde robotické vysavače, které zvládnou veškerou práci v podstatě samy. Jsou tedy mezi lidmi neustále populárnější. Musíte však počítat s tím, že se příliš nehodí do členitých interiérů a na vysoké koberce, přičemž jejich inteligence a účinnost se může promítnout na pořizovací ceně. I robotický vysavač si lze ovšem zakoupit levněji…

Expert.cz – pestrý sortiment vysavačů levně

Internetový obchod Expert.cz Vám nabízí všechny výše zmíněné typy vysavačů od předních výrobců za příznivé ceny. Potřebujete-li proto v nejbližší době vyměnit stávající vysavač za nový, navštivte nás a nepochybujeme, že si vyberete toho pravého pomocníka právě do vašeho interiéru.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55