Šetrná sebeobrana

Rádi byste si doplnili své dosavadní vzdělání o kurz šetrné sebeobrany či kurz první pomoci? Oba z nabízených kurzů představují v dnešní době jednu z nezbytných součástí vzdělání každého z nás. Navíc dnes, kdy na člověka zvenčí číhají nejrůznější nebezpečí, se hodí ovládat na dobré úrovni pravidla sebeobrany.

Kurz šetrné sebeobrany je určen zejména pro osoby, které pracují nebo by rády pracovaly v oblasti sociálních služeb. Časová dotace tohoto kurzu je osm vyučovacích hodin a cena kurzu činí 9.600,–Kč. Jednoho kurzu šetrné sebeobrany se smí zúčastnit maximálně osmnáct osob. V šetrné obraně se naučíte, jak správně zvládat problémové chování klienta a jak pracovat s fyzickou agresí. Osvojíte si metody deeskalace a techniky šetrné sebeobrany. Během semináře se naučíte rovněž, jak zvládat zvláště nebezpečné situace, kterými jsou škrcení nebo držení za vlasy. V každém neštěstí přijdou vhod vyváděcí a únikové techniky, které si můžete osvojit rovněž v tomto kurzu.

Vzdělávací centrum Seduca nabízí zájemcům rovněž rekvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a kurz pedagogického minima pro instruktory odborného výcviku. Přihlásit se můžete také do kurzu – lektor. V Seduce je možné absolvovat rovněž kurz první pomoci. V nabídce najde tři typy kurzů první pomoci, přitom se jedná o základy první pomoci, základní normu zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky a první pomoc od A do Z. Většinu kurzů lze absolvovat ve Žďáru nad Sázavou, Brně i Havlíčkově Brodě. Více informací o jednotlivých kurzech naleznete na této webové adrese: www.seduca.cz/prvni-pomoc-kurz-prvni-pomoci.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55