Chcete mít pevné a sexy prsa? Kojení ani věk nejsou překážkou!

S naším vzhledem to máme všichni stejně. Ať už se to týká naší postavy, vlasů, tvaru nosu, očí, všechno bychom chtěli mít alespoň o něco lepší, tvarově jiné, než nám bylo do vínku dáno. Se vším se ale většinou smíříme…

Pokud však nastanou změny na našem vzhledu díky nemoci, úrazu, věkem, nebo následkem mateřství či jinými okolnostmi a ze stavu dané části těla se stane trápení, je na místě zamyslet se nad řešením, které nám pomůže a naši starost vyřeší.

Všem se líbí pevné a krásně tvarované prsa

Kapitola sama pro sebe jsou prsa. Denně bychom měli alespoň pár minut věnovat jejich zpevňování. Mnohdy ke zpevnění zabírají zdánlivě jednoduché cviky, které můžete dělat v sedě, při přestávce v práci, nebo při sledování televize.

Zkuste např. spojit ruce proti sobě, jako při motlitbě, lokty zvednout do úrovně dlaní a dlaně proti sobě tlačit. Vydržte 10 sekund a povolte. Tuto sérii opakujte 10x.

Pokud se stanete matkou, budete zažívat nezapomenutelné okamžiky. Bohužel nezapomenutelné stopy pravděpodobně zůstanou i na vašem těle. Kojíte-li kupříkladu dva roky, po ukončení kojení budou vaše prsa jakoby vysáté. Některé ženy změna vzhledu prsů velmi zasáhne. To je důvod vyhledat pomoc plastických chirurgů a informovat se o možnostech modelace prsou, jejich zpevnění, zvednutí,… Napravit se dá téměř všechno.

Malé, ale milé?

Ne vždy platí, že co je malé, to je milé. Alespoň o prsou si to většina žen nemyslí. Máte-li menší prsa, možná se vám stává, že přestože se vám líbí muži, při setkání s ženou, která má krásné, dmoucí poprsí nemůžete koukat nikde jinde, než právě na její prsa.

Můžete mít podobné taky, postačí se rozhdnout pro zvětšení prsou. Budete-li chtít zvětšit je jen o jednu či dvě velikosti, nemusíte ani podstupovat operaci. Vše se dá řešit alternativními, méně invazivními metodami.

Odhodláte-li se k modelaci, zvětšení, nebo jiné úpravě vašeho poprsí, jistě se budete cítit lépe, krásněji, zvedne se vám sebevědomí a budete úspěšnější. A to nejen u mužů!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55