Hrajte si s miminkem na kurzech plavání

Ráda byste chodila se svým miminkem na plavání, jen si nejste jistá, zda je to pro něj vhodné a zda je voda v bazénu dostatečně čistá a kvalitní? Najděte si specializované kurzy plavání miminek, které probíhají v bazénu jim přizpůsobeným, a radujte se se svým dítkem z pohybu a osvěžujícího vodního prostředí.

Plavání kojenců Praha 6 nabízené Centrem trvalého zdraví Cordeus, probíhá v krásném a moderním prostředí s čistým a teplým bazénem a aklimatizační místností sloužící k nakrmení dětí, přebalení a odpočinku. Bazén je temperován na příjemných 30 stupňů a k dispozici je i vířivá vana s teplotou kolem 37 stupňů. Ta je mezi dětmi samozřejmě velice oblíbená. Po plavání mohou maminky relaxovat v restauraci s dětským koutkem a vyměňovat si zkušenosti a rady týkající se jejich ratolestí.

Od kdy je vhodné začít s plaváním

Plavat s miminkem můžete začít již od 6. měsíce. Kurzy plavání jsou vedeny zkušenými akreditovanými lektorkami a prakticky spočívají v provádění aktivit, při kterých se říkají říkanky, zpívají písničky a děti si jednoduše hrají. Kromě toho dochází k rozvoji vztahu mezi rodičem a miminkem, které se na něj spoléhá, mazlí se s ním a směje se společně s ostatními.

Opomenout nelze ani zdravotní účinek, kdy děti při pohybu ve vodě uvolňují přetížené svaly, zapojují nepříliš používané svalové skupiny a otužují svůj organismus. Více informací o kurzech plavání miminek, jejich termínech a pozitivních účincích naleznete na internetových stránkách centra Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/.

Přijďte vyzkoušet i něco, co neznáte

Kromě výše uvedené aktivity naleznete v centru Cordeus celou řadu léčebných služeb, denních lázní, detoxikačních programů, jako je například i hydrocolon terapie a kurzů zaměřených na cvičení nebo rozvoj osobnosti. Nechte se tedy inspirovat i touto nabídkou a udělejte něco pro své zdraví.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55