Zhubněte s vyváženým jídelníčkem i doplňky stravy

Zdravý životní styl je základ. To sice ví každý, jenže všem je nám také jasné, že dodržovat veškerá ta pravidla je strašně těžké a často nereálné. Přesto můžete žít zdravě, shodit přebytečná kila a netrápit se přitom žádnými drastickými dietami. Jak?

shutterstock_81678091-500x320

Zdroj: Farmacity.cz

Když se máte sami stravovat zdravě, nejspíš sáhnete po osvědčených tricích – vynechat tučné a mastné a jíst hodně ovoce a zeleniny, případně si k snídani dávat müsli. Jenže pak stačí nestřežená chvilka u lednice nebo vůně čokolády a veškeré snažení je pryč – tělo, zvyklé na svůj pravidelný příjem nezdravot, rychle zvítězí nad vaší vůlí. Jak to tedy udělat, abyste odolali? Řešením může být jídelníček sestavený na míru.

Zdarma a chutně

Sice si takový jídelníček můžete vytvořit sami, ale bude skutečně fungovat? Nejspíš ne, a to z toho prostého důvodu, že tomu jako laik nerozumíte. Můžete ale získat jídelníček zdarma a to takový, který bude fungovat. Přesně na míru vám ho sestaví výživový poradce. Zahrne do něj samé zdravé a chutné potraviny a nebudete při jeho dodržování trpět hlady.  Přitom budete mít jistotu, že se stravujete přesně tak, jak máte a nejíte nic špatného.  Občas zařaďte procházku, či horské kolo. Najednou pak sami zjistíte, že vaše váha jde nenápadně dolů a nemusíte pro to zhola nic dělat. Což je vlastně snem každé ženy.

Pomohou i doplňky

Jestli to se svou postavou myslíte opravdu vážně, můžete si ke štíhlé figuře dopomoci ještě rychleji. A to třeba pomocí různých doplňků stravy, které mají za úkol dodávat tělu veškeré vitamíny a minerály a zároveň napomáhají spalování tuků nebo potlačují chuť na sladké. Takové najdete třeba na webu farmacity.cz, který toho nabízí ale mnohem víc. Můžete tam objevit rady a tipy, jak zdravě zhubnout, recepty na výborná a přitom nízkokalorická jídla a spoustu dalšího. Pak vám snižování váhy půjde raz dva.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55