Zaleťte si na víkend do Londýna nebo Bratislavy

Nač se dlouhé hodiny trmácet autobusem, absolvovat úmorné přestupy a nekonečné noci na rozdrncaných silnicích. V dnešní době stačí koupit si letenku a zaletět si třeba jen na víkend do některé z evropských metropolí. A stojí to za to.

DSC_0091

Letadlo bude za chvíli ještě běžnějším dopravním prostředkem než auto. Nebude problém rozhodnout se, koupit si letenky do Londýna a vyjet si na den, dva nebo třeba na celý týden za hranice. Ostatně, problém to není ani dnes. A ceny jdou rapidně dolů.

Rychle, pohodlně, levně

Možná vám to připadá zbytečné, předražené a složité. Ale není většího omylu. Vezměte v úvahu, jak dlouho trvá třeba cesta z Prahy do Bratislavy, kolik vás stojí benzin a dálniční známky, jak jste v autě nacpaní a kolik máte všude kolem sebe zavazadel, protože při cestě čtyřčlenné rodiny se všechno často do kufru nevejde. Den nebo noc tak prožijete jako sardinky a pak jste navíc ještě minimálně další den rozlámaní a zničení po cestě. Letadlo vás toho všeho ušetří a náklady na cestu vás vyjdou velmi podobně. Proto když si na podobné výlety pořídíte letenky Bratislava Praha, musíte na tom jedině vydělat.

Vybírejte, ušetřete

Může vám to připadat až moc idylické a nejspíš si říkáte, že letenky vždycky byly drahou záležitostí. Že by najednou byly až tak výhodné? Inu, leckde nejsou. Ale i tady, stejně jako všude jinde, platí, že se vyplatí hledat a vybírat. A abychom vám ušetřili hledání, můžeme vám rovnou doporučit třeba společnost Ryanair. Dostanete se s nimi všude a ceny mají mnohem výhodnější než řada jiných leteckých společností.

Ať už chcete kamkoliv po Česku či Slovensku, nebo vás lákají vzdálenější evropské kraje, všude se dostanete – a to oproti autu nebo autobusu doslova za pár drobných a v luxusu a pohodlí. Chcete to vyzkoušete? Pak si letenky Ryanair kupte zde a vydejte se na víkend nebo dvoutýdenní dovolenou, kam vás srdce táhne.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55