Jaké hračky koupit předškolákovi?

Děti rostou jako z vody a co nevidět půjdou do školy! Stále ale potřebují veselé hračky, které je zabaví a zároveň připraví na školu. Je skvělé děti na školu postupně připravovat a vesele je zabavit, aby vše braly jako skvělou hru, která je bude provázet celým životem. Přečtěte si pár tipů na skvělé hračky, které by měl mít každý předškolák.

1005505_153280_zbozidetail

Hračky a společenské hry rozvíjí základní znalosti předškoláka

Společenské hry pro předškoláky neznamenají pouze hodiny zábavně stráveného času, ale zároveň připravují děti předškolního věku na každodenní situace, učí jej základy počítání a prohlubují mu slovní zásobu. Skvělým tipem jsou hračky typu:

Dřevěné puzzle Abeceda

Jedním z prvních úkolů ve škole je psaní a počítání. Umět abecedu nebo počítat je mnohdy pro mnoho dětí těžké, a proto je dobré, když vašim dětem pomůžete i doma. Není na škodu pomoci vašim dětem osvojit si základní vlastnosti psaní a počítání v předškolním věku. S tím vám může pomoci dřevěné puzzle Abeceda, které vašim dětem rychle a jednoduše pomůže připravit se na první třídu!

124776_161149_zbozidetail

Angličtina? Brnkačka!

Cizí jazyk je v životě velmi důležitý, to víme všichni. Některé děti se jej začnou učit již ve školce, jiné se s ním poprvé setkají ve škole. Pokud se vaše děti s angličtinou ještě nesetkaly, je dobré je do školy trochu připravit, aby pro ně byl začátek snazší. Se zábavnou hrou Angličtina? Brnkačka! si vaši předškoláci osvojí mnoho základních a důležitých slovíček, které se jim budou ve škole určitě hodit.

123618_167230_zbozidetail

Školní potřeby jsou samozřejmostí!

Hlavně také nezapomeňte malému předškolákovi pořídit kompletní školní výbavičku. Školní potřeby  se snažte vybírat dle vkusu vaší maličkosti. Uvědomte si, že pokud od vás dostane školní pomůcky s oblíbenými pohádkovými motivy nebo sympatickými vzory, určitě se bude pouštět do učení s větší vervou, než když bude používat pomůcky neutrálních odstínů a motivů.

120136_155807_zbozidetail

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...