Zubní implantáty

Dentální klinika Prague Dental Clinic poskytuje pacientům veškerou péči v oblasti dentální hygieny, záchovné stomatologie, protetiky, stomatochirurgie, implantologie, ortodoncie i parodontologie. Konktatní informace naleznete na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/implantologie/.

Důležitost zdravých zubů

Zaměřuje se, jak na péči o chrup dospělých, tak dětí. Zdravý chrup umožňuje řadu důležitých funkcí, jako je rozmělnění potravy, žvýkání i kousání. Kromě toho plní lidský chrup také estetickou funkci. Zdravý chrup je též předpokladem pro bezchybnou výslovnost. Ztráta zdravých zubů vede velmi často k velkým nepříjemnostem, které je nutné zavčas řešit. Ke ztrátě zubu většinou přichází při úrazu, onemocnění dásní, zubního kazu a při řadě jiných zánětlivých onemocnění zubu.

Kvalitní zubní náhrady

Chybějící zuby lze kromě klasického můstku klinicky vhodně nahradit také zubními implantáty. Zubní implantát je věrnou kopií zubu a na rozdíl od klasického můstku se při zavedení zubního implantátu nemusí zbrousit okolní zuby. Zavedení zubního implantátu je možné téměř u všech pacientů. Nedoporučuje se používat u pacientů s některými chronickými a systémovými onemocněními a také u silných kuřáků. Dentální klinika Prague Dental Clinic používá kvalitní dentální implantáty Straumann, Replace a Nobel Biocare. Tyto zubní implantáty je možné použít při ztrátě jednoho i více zubů. Používají se také při rekonstrukci celé čelisti.

K zavedení zubních implantátů je nutné mít dostatečně kvalitní kost, na kterou by se mohl zubní implantát nasadit.

Zubní klinika Praha používá i Nobel Guide implantologický systém, kdy se podle CT vyšetření vytvoří speciální šablona s otvory, která navádí implantáty do míst s nejlepší kvalitou kosti. Tato metoda minimalizuje chirurgický zákrok. Po zavedení se nedostaví ani otok, ani bolesti po zákroku.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55